Hangi arabayı kullanmayı düşünüyorsunuz?

Discussion in 'NFS EDGE Genel Sohbet' started by Dopain, Aug 5, 2016.

1. Dopain

Dopain Member

Occupation:
    Student
    Windows 7 Chrome 52.0.2743.82
    en son ocakta konu açılmış. oyunun geleceği yok herkes beklemekten sıkılmış sanırım :D Oyunda "Skyline R-34" olmaması beni üzdü açıkçası ama onun yerine "silvia specR aero" idare eder.Japon arabaları hoşuma gidiyor. ilerledikçe de "911 turbo" kullanmayı düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?

2. Lazico-53

Lazico-53 Member

Windows Chrome 52.0.2743.116
    BBen en çok Nissan GT-R SpecV R35 Yada Nissan GT-R Nismo R35 Nissan 350 z Nissan 370 Z Nissan Skyline GT-R R34 Lamborghini Huracan Lamborghini Veneno Porsche Carrera GT Ford Mustang GT 10 Tane Ferrari 6 tane yeni BMW yeni Jaguarlardan koyun yeni arabalardan Lamborghini Asterion Aventador var zatn Marussia B2 Mclaren P1 Mclaren F1 Bugatti Veyrondan yenisinden ekleyin yeni porschelerdende ekleyin başka aklıma gelmiyor siz yeni arabalardan ekleyin arabalar fazla pahalı yapmayın rica ediyorum...?))
    NFSEDGE Flood Protection Activated Aug 22, 2016 Merged Your Posts.
    Elinizde hangi yeni arabalar varsa yeni çıkanlardan ekleyin saleen s 7 twin turbo ekleyin nissan skyline gtr r34 eklensin nissab gtr nismoda eklensin lütfen oyuna en hızlı arabaları ekleyin çok rica ediyorum agera r agera ccx ccxr ekleyin regera ekleyin işte elinizde hangi yeni arabalar varsa yenilerden ekleyin işte çok rica ettim

3. Back Street Ghost

Windows Firefox 49.0
    koenigsegg agera r ve chevrolet camaro yok maalesef. bakacam artık hangisi varsa :D ...

4. Lazico-53

Lazico-53 Member

Windows Chrome 61.0.3163.100
    Ben en çok Agera Aventador Bugatti huracan GT-R 370 Z 350Z SKYLİNE Pagani Zonda Mclaren F1 böyle hızlı giden araclar olsun